פרופיל החברה

מעיינות סוכנות לביטוח הינה סוכנות ביטוח מובילה המתמחה במגוון רחב של ביטוחים כגון: ביטוחי חיים ריסק, בריאות, מחלות קשות, תאונות אישיות,חיים משכנתא, אובדן כושר עבודה, סיעודי, פנסיוני,פיננסי,נסיעות לחו"ל ועוד. הסוכנות הוקמה בשנת 2015 על ידי ליאור סרור, מומחה ביטוח בעל מוניטין וניסיון עשיר של למעלה משני עשורים בענף ביטוחי החיים והבריאות.

מעטפת ביטוחית לראש שקט והגנה

מאז ועד היום, הפכה מעיינות סוכנות לביטוח, לשם דבר בעולם ביטוחי הבריאות והחיים, והיא מגשימה את החזון שלה יום ביומו שהוא לדאוג למענה ביטוחי הולם ושלם לכלל לקוחותיה, וזאת על מנת להעניק להם ולבני משפחתם הגנה, ביטחון מקסימלי וראש שקט בעת משבר בריאותי או אסון משפחתי.

מעיינות סוכנות לביטוח: אמינות, שירות אישי ומקצועיות

מעיינות סוכנות לביטוח חרטה על דגלה ערכים של אמינות, אוזן קשבת, שקיפות, שירות אישי, מקצועיות חסרת פשרות, אחריות, זמינות גבוהה והגינות. 

אנו מאמינים במתן שירות אישי ואדיב ללקוחותינו, ורואים בערך השירות ללקוח כערך עליון. הצוות המקצועי שלנו עובד בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח בישראל, ואנו מקפידים להעניק ללקוחותינו אוזן קשבת, שירות אישי ומענה ביטוחי הולם ושלם בהתאמה אישית. היתרון הגדול שלנו, לצד המקצועיות והמומחיות הרבה, הוא בכך שאנו מעניקים מעטפת ביטוחית שלמה, ומנהלים את הסל הביטוחי של לקוחותינו תחת קורת גג אחת – דבר שמוביל לנוחות מקסימלית ללקוח, שקיפות, תיק ביטוחי הולם ומסודר ומונע תשלומים מיותרים בגין כפל ביטוחי.