ביטוח חיים ריסק

ביטוח חיים הנקרא גם "ביטוח ריסק", מהווה כיסוי ביטוחי אשר מעניק סכום חד פעמי שנקבע מראש על ידי המבוטח בפוליסה. אם מתרחש מצב שבו המבוטח נפטר, סכום הכסף שנקבע מראש ישולם למוטבים שנבחרו על ידי המבוטח, בעת ההצטרפות שלו לביטוח.

מי צריך ביטוח חיים ריסק?

כדי לדעת האם אתם צריכים ביטוח חיים, עליכם לשאול את עצמכם שאלה פשוטה – האם לאחר מותכם, המחסור בהכנסה הקבועה שלכם יוביל לסיכון והתדרדרות כלכלית של מישהו בקרב בני משפחתכם או מהסביבה הקרובה שלכם? במידה והתשובה לשאלה זו היא כן – מומלץ לרכוש ביטוח חיים ריסק. 

ביטוח חיים ריסק אינו מתאים רק להורים שדואגים לביטחון הכלכלי של ילדיהם, אלא גם לביטוח מוטבים שאינם נכללים בהגדרת "היורשים החוקיים" של המבוטח, או שנתמכים על ידי המבוטח, למשל: ילדים קטינים או ילדים בגירים שהמבוטח מוגדר כאפוטרופוס שלהם. 

כמו כן, המוטבים יכולים להיות "מבוטחים תלויים", כמו בני משפחה אשר סובלים ממוגבלויות מסוימות ומטופלים באמצעות טיפול רפואי קבוע, טיפול במוסד סגור וכדומה, כאשר התשלום בגין הטיפול שהם מקבלים, משולם על ידי המבוטח בפוליסה.

מוטבים בפוליסת ביטוח ריסק

בשונה מתוכניות חיסכון וקופות גמל כאלה ואחרות, המוטב בביטוח חיים ריסק לא חייב להיות קרוב משפחה של המבוטח בפוליסה, והוא רשאי להיות כל מי שיבחר המבוטח. ישנם מקרים רבים, בהם מבוטחים בפוליסת ביטוח ריסק הלכו לעולמם, והחליטו להוריש את כספם למטפל שלהם, לשכנים ואפילו לחבר קרוב. חשוב מאוד להתייחס ברצינות ובכובד ראש לעדכון מוטבים בפוליסת ביטוח ריסק, האדם אשר מוזכר בסעיף המוטבים בפוליסה הוא היורש על פי דין ההסכם, כדי לערער על כך יש צורך בפנייה למערכת המשפט. אם קרה מצב בו המבוטח השאיר חובות אחריו, החובות הללו יקוזזו עם הנכסים השונים של המבוטח, אשר מוגדרים כ"עיזבון", לעומת זאת, כספי ביטוח החיים מוגנים לחלוטין מניכוי עקב חובות.

זמינות גבוהה

אצלנו מאמינים בלקוח מרוצה, הצוות שלנו יספק לך מענה מהיר ויעיל לכל שאלה או צורך.

ניסיון בענף הביטוח

אחרי לא מעט שנות פעילות אנו מכירים היטב את השוק ונדע להתאים מענה מדויק לצורך!

כל חברות הביטוח

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח בישראל ונשמח לעמוד לרשותכם ליעוץ מקצועי.

השאירו פרטים למידע נוסף