ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי, נועד להעניק למבוטחיו כיסויים לשירותים רפואיים, שאינם נכללים בסל מערכת הבריאות הציבורית. כל אזרח שחי במדינת ישראל זכאי לקבל ביטוח בריאות ממלכתי, אשר מעניק סל כיסויים בסיסי. אל ביטוח הבריאות הממלכתי מצטרפים ביטוחים משלימים המעניקים שירותי בריאות נוספים (שב"ן) מטעם קופות החולים השונות. הביטוחים המשלימים הללו מהווים כיסויים לשירותי בריאות נוספים כגון: טיפולי שיניים, טיפולים אסתטיים, טיפולי רפואה אלטרנטיבית, ניתוחים, ייעוץ עם רופאים מומחים ועוד.

למה חשוב לרכוש ביטוח בריאות פרטי?

הכיסויים שהוזכרו לעיל, מספיקים לנו כאשר מדובר על השגרה היומיומית שלנו. אך במקרים בהם המצב הבריאותי שלנו לא שגרתי – כמו במקרה של ניתוח רפואי או טיפול כלשהו, המענה שניתן לנו במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי, הוא לא תמיד מספיק. 

אם לא הצטיידנו בביטוח בריאות פרטי, בחלק גדול מהמקרים נאלץ להמתין מספר חודשים לבדיקה של רופא מומחה וחודשים ארוכים לניתוח רפואי. בנוסף, במצב שבו נצטרך לעבור ניתוח בבית חולים ציבורי, לא תהיה בידינו את האפשרות לבחור את הרופא המנתח. זאת ועוד, תרופות מסוימות שלא כלולות בסל הבריאות הממלכתי – עלולות לעלות לנו עשרות אלפי שקלים. 

ביטוח בריאות פרטי, מעניק למבוטחיו מעטפת רחבה ומקיפה למגוון רחב של שירותים רפואיים שונים, כגון: ניתוח פרטי מסוג כלשהו, תרופות שלא בסל הבריאות, התייעצויות עם רופאים מומחים, השתלה, טיפולים מיוחדים אחרים ועוד. אנשים אשר מבוטחים בביטוח בריאות פרטי, זכאים לקבל טיפול רפואי מהיר במסגרת פרטית, שאינה תלויה במערכת הבריאות הציבורית, זאת על פי התנאים אשר מפורטים בפוליסת הבריאות הפרטית.

ביטוח בריאות פרטי: יתרונות

✓ שירות רפואי מהיר ויעיל

✓ שליטה מוחלטת בתהליך הטיפול הרפואי

✓ אין תלות במשרד הבריאות או בקופות החולים

✓ אפשרות לבחור רופא מנתח מתוך רשימת הרופאים המוצעת לכם

✓ עלויות גבוהות של טיפולים, ניתוחים ואשפוזים ממומנות על ידי חברת הביטוח

זמינות גבוהה

אצלנו מאמינים בלקוח מרוצה, הצוות שלנו יספק לך מענה מהיר ויעיל לכל שאלה או צורך.

ניסיון בענף הביטוח

אחרי לא מעט שנות פעילות אנו מכירים היטב את השוק ונדע להתאים מענה מדויק לצורך!

כל חברות הביטוח

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח בישראל ונשמח לעמוד לרשותכם ליעוץ מקצועי.

השאירו פרטים למידע נוסף